SVIT кіно онлайн » Актори » Джейсон Стетхем

06.02.2018

Джейсон Стетхем

Джейсон Стетхем
  • Ім'я актора / актриси: Jason Statham
  • Дата народження 12.09.1967
  • Ріст: 175 см
  •    


Джейсон Стетхем Джейсон Стетхем Джейсон Стетхем
Джейсон Стетхем на SVIT кіно онлайн


Джейсон народився в родині, що важко назвати типовою. Його мати співала у вуличному ансамблі, а батько промишляв «чорним» обміном валюти. Звичайно, обоє офіційно значилися безробітними. Дитинство Джейсона пройшло на вулицях Лондона.
У школі Джейсон захопився спортом і настільки серйозно, що до кінця 1980-х став членом Олімпійської збірної по стрибках у воду. Правда, у жодній Олімпіаді він участі не приймав, але зате спортивна кар'єра відкрила йому дорогу в шоу-бізнес.
Одне модельне агентство шукало «свіже» обличчя для нової колекції чоловічого одягу. Хтось подав ідею пошукати серед спортсменів. Більшість діячів спорту відкинули пропозицію як несерйозне й зовсім таким що не сполучається з їхньою професією, а Джейсон не тільки погодився пройти фотопроби, але й у підсумку був затверджений на посаду «лицем» нової модної лінії.
У своїй новій якості він став завсідником усіляких світських тусовок у Лондоні й інших європейських столицях, а на одному такому заході, де Джейсон чесно «працював лицем», його познайомили з режисером, що подає великі надії, Гаєм Річчі. Так доля зробила ще один поворот, перемістивши Джейсона з подіуму на знімальну площадку.
В 1998 вийшов фільм Річчі «Карти, гроші, два стволи», що миттєво одержав статус культового в середовищі шанувальників міцного європейського андеграунду, також фільм вважають кращим фільмом Великої Британії 1998 року.
Через 2 роки Стетхем зіграв ще в одному фільмі Річчі, «Великий куш». Картина була добре прийнята по іншу сторону Атлантики, так що Джейсон одержав запрошення попрацювати в Голлівуді.
«Американський період» Стетхема відзначений роботами в картинах «Перевізник» (2002) і «Перевізник 2» (2005), «Стільниковий» (2004).
Не забуваючи про свої коріння, Джейсон по першому заклику повернувся до Річчі, щоб зіграти в його одному з його фільмів «Револьвер» (2005).
Графік його роботи розписаний на кілька років уперед. Американські й британські бойовики змінюють один одного. В інтерв'ю Джейсон говорить, що ставиться до своєї кінокар'єри з належною іронією. «Принаймні, - заявляє він. - Я точно знаю, що Оскара мені ніколи не бачити. Академіки не нагороджують фільми на зразок тих, у яких я працюю».
Про особисте життя актора говорять мало. Кілька років він жив цивільним шлюбом з англійською моделлю, але недавно вони мирно розійшлися.


Джейсон Стетхем - ФОТОГАЛЕРЕЯ ДЛЯ ВСІХ ПРИХИЛЬНИКІВ АКТОРАДжейсон Стетхем - ФІЛЬМОГРАФІЯ
Рекомендуємо переглянути:
Коментарі (0)
Информация!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]