06.02.2018

Пол Уокер

Пол Уокер
  • Ім'я актора / актриси: Paul William Walker IV
  • Дата народження 12.09.1973
  • Ріст: 188 см
  •    


Пол Уокер Пол Уокер Пол Уокер
Пол Уокер на SVIT кіно онлайн


Пол Вільям Вокер народився 12 вересня 1973 року в американському місті Ґлендейл, штат Каліфорнія. Він старший син бізнесмена Пола Вокера III і колишньої моделі Шеріл (вони розлучилися в 2004 році). У Пола є два молодших брата - Коді Б'ю і Калеб, і молодші сестри - Ешлі і Емі. У актора ірландське коріння.
Акторська кар'єра Пола почалася в ранньому дитинстві з телевізійної реклами підгузків «Pampers Підгузки» в 1975 році. Він продовжував зніматися в різних телепередачах і рекламних роликах. Свою першу роль в кіно Вокер зіграв в тринадцять років - у комедійній фільмах жахів «Монстр із шафи». Потім були й інші ролі як у кіно, так і в телевізійних серіалах («Чарльз у відповіді», «Хто в домі господар?», «Молоді та зухвалі»). Крім акторської роботи, Пол активно займався спортом і брав участь у різних змаганнях.
Закінчивши в 1991 Християнську школу в Сан-Веллі в Каліфорнії, Вокер вирішив зайнятися вивченням морської біології (його ідолом був Жак Кусто), вступивши до Каліфорнійського коледжу. Проте любов до акторського ремесла узяла гору над заняттями біологією, і в 1994 році Вокер знявся у фільмі «Теммі і Ті-Рекс» разом з тоді ще невідомою Деніз Річардс.
Смерть:
Загинув у автомобільній аварії в передмісті на північ від Лос-Анджелеса 30 листопада 2013. 40-річний актор був на пасажирському сидінні спортивного автомобіля свого друга, який також загинув.
Червоний Porsche врізався у ліхтарний стовп у містечку Валенсія, на північ від Лос-Анджелеса.
За повідомленнями, в день аварії Вокер брав участь у доброчинному заході.

Пол Вокер - ФОТОГАЛЕРЕЯ ДЛЯ ВСІХ ПРИХИЛЬНИКІВ АКТОРАПол Уокер - ФІЛЬМОГРАФІЯ
Рекомендуємо переглянути:
Коментарі (0)
Информация!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]