SVIT кіно онлайн » Фільми » Фільми до 2014 року » 2012 » Орел і решка (сезон 3) / Орел и решка (сезон 3) (2012) дивитись онлайн.

03.01.2015

Орел і решка (сезон 3) / Орел и решка (сезон 3) (2012)

Орел і решка  (сезон 3) / Орел и решка (сезон 3) (2012)
  • Оригінальна назва: SATRip
  • Жанр: 2012, TV - програми
  • Рейтинг КиноПоиск: Загрузка... IMDb: Загрузка... SvitКіно: 0.0
  • Переглядів: 413


Кожна програма розповідає про одну країну або місто з двох точок зору мандрівника, не обмеженого матеріально, і тотально економного.

Орел і решка  (сезон 3) / Орел и решка (сезон 3) (2012) Орел і решка  (сезон 3) / Орел и решка (сезон 3) (2012) Орел і решка  (сезон 3) / Орел и решка (сезон 3) (2012)
Дивитись онлайн Орел і решка (сезон 3) / Орел и решка (сезон 3) (2012) (SATRip) на SVIT кіно онлайн в хорошій якості
Разместить объявление


Оригінальна назва: Орел и решка
Рік випуску: 2012
Країна: Україна, Інтер
Якість: SATRip
Жанр: ТВ-Шоу
Кількість випусків: 16
Ведучі: Андрій Бідняков, Жанна Бадоєва

Кожна програма розповідає про одну країну або місто з двох точок зору мандрівника, не обмеженого матеріально, і тотально економного.
Ведучі на початку кожної програми підкидають монетку, щоб з'ясувати, хто з них летить із золотою кредитною карткою, а хто - зі 100 євро (або 100 $ залежно від країни). Звичайно той з подружжя, хто волею монетки отримує золоту кредитку, вкушає всі принади країни по повній програмі - до його послуг розкішні готелі, ресторани, ексклюзивні розваги, відпочинок, дорогий шопінг, закриті вечірки, зустрічі з місцевими зірками. Ну а якщо випало летіти з мінімальними грошима ... теж не біда! Природно доведеться економити, знаходити безкоштовні нічліги, подорожувати автостопом, вплутуватися в авантюри, харчуватися тим, що потрапляє під руку або впало з дерева. Але це незабутня можливість пережити справжню пригоду!
Орел або решка? Авантюра або розкішний відпочинок? Наші герої залучать нас в неймовірну подорож, де кожен зможе побачити дві грані однієї країни.

Орел і решка (сезон 3) / Орел и решка (сезон 3) (2012) дивитись онлайн


эффективная реклама магазинаВи шукали онлайн фільм Орел і решка (сезон 3) / Орел и решка (сезон 3) (2012) для безкоштовного перегляду.
Сподіваємося фільм повний і в хорошій якості;)
В якості подяки просимо Вас залишити рецензію (коментар).


Рекомендуємо переглянути:
Коментарі (0)
Інформація!

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]