SVIT кіно онлайн » Фільми » Фільми до 2014 року » до 2009 » Сорочинська ярмарка / Сорочинская ярмарка (2004) дивитись онлайн.

04.01.2015

Сорочинська ярмарка / Сорочинская ярмарка (2004)

Сорочинська ярмарка / Сорочинская ярмарка (2004)
  • Оригінальна назва: DVDRip
  • Жанр: Українське кіно, Мюзикл, Мелодрами, Комедії, до 2009
  • Рейтинг КиноПоиск: Загрузка... IMDb: Загрузка... SvitКіно: 0.0
  • Переглядів: 615

Багатий селянин Солопій Черевик їде на знаменитий Сорочинський ярмарок продавати пшеницю. Разом з ним відправилася і вся його родина: сварлива дружина Хивря і три доньки Параска, Горпина і Мотря. Молодий парубок Грицько, зустрівши на ярмарку Параску, закохується в неї.

Сорочинська ярмарка / Сорочинская ярмарка (2004) Сорочинська ярмарка / Сорочинская ярмарка (2004) Сорочинська ярмарка / Сорочинская ярмарка (2004)
Дивитись онлайн Сорочинська ярмарка / Сорочинская ярмарка (2004) (DVDRip) на SVIT кіно онлайн в хорошій якості
Разместить объявление


Оригінальна назва: Сорочинська ярмарка
Рік випуску: 2004
Країна: Укріїна
Якість: DVDRip
Жанр: Мюзикл, мелодрама, комедія
Режисер: Семен Горов
У ролях: Георгій Хостікоєв, Валерій Меладзе, Андрій Данилко, Анатолій Дяченко, Андрій Федорцов, Надія Грановська, Віра Брежнєва, Світлана Лобода, Юрій Гальцев, Руслана Писанка, Софія Ротару, Аліка Смєхова, Віктор Цекало, Ірина Білик, Інна Білоконь, Ярослав Гуревич

Багатий селянин Солопій Черевик їде на знаменитий Сорочинський ярмарок продавати пшеницю. Разом з ним відправилася і вся його родина: сварлива дружина Хивря і три доньки Параска, Горпина і Мотря. Молодий парубок Грицько, зустрівши на ярмарку Параску, закохується в неї. Але мачуха Хивря проти їхнього весілля. Грицько знайомиться на ярмарку з циганкою - ворожкою, яка допомагає йому вмовити батьків Параски видати за нього дочку. Паралельно з цим розгортаються комічні події, пов'язані з таємничою історією про червону свитку. Вся розповідь кума Цибулі про червону свитку екранізована і насичена безліччю ексцентричних сцен. У фіналі історії головні герої знаходять щастя, і все завершується весіллям.Сорочинська ярмарка / Сорочинская ярмарка (2004) дивитись онлайн
эффективная реклама магазинаВи шукали онлайн фільм Сорочинська ярмарка / Сорочинская ярмарка (2004) для безкоштовного перегляду.
Сподіваємося фільм повний і в хорошій якості;)
В якості подяки просимо Вас залишити рецензію (коментар).


Рекомендуємо переглянути:
Коментарі (0)
Інформація!

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]