SVIT кіно онлайн » Фільми » Рік випуску » 2014 » Три дні на вбивство / Три дня на убийство / 3 Days to Kill (2014) дивитись онлайн.

06.04.2014

Три дні на вбивство / Три дня на убийство / 3 Days to Kill (2014)

Три дні на вбивство / Три дня на убийство / 3 Days to Kill (2014)
  • Оригінальна назва: HDRip
  • Жанр: 2014, Триллери, Мелодрами, Драми, Бойовики
  • Рейтинг КиноПоиск: Загрузка... IMDb: Загрузка... SvitКіно: 0.0
  • Переглядів: 3140


Рейтинг фільму Три дні на вбивствоГоловний герой фільму, агент розвідки Ітан Реннер, дізнається, що він смертельно хворий, і вирішує відійти від справ, щоб провести дні, що залишилися зі своєю родиною. Але в конторі не прагнуть відпускати цінного співробітника. Начальство пропонує Реннеру експериментальні ліки, покликані врятувати його життя, в обмін на останнє завдання. В результаті Ітан виявляється між трьох вогнів: потрібно виконати місію, не забути сім'ю і якось упоратися з побічними ефектами ліків - галюцинаціями.

Три дні на вбивство / Три дня на убийство / 3 Days to Kill (2014) Три дні на вбивство / Три дня на убийство / 3 Days to Kill (2014) Три дні на вбивство / Три дня на убийство / 3 Days to Kill (2014)
Дивитись онлайн Три дні на вбивство / Три дня на убийство / 3 Days to Kill (2014) (HDRip) на SVIT кіно онлайн в хорошій якості
Разместить объявление


Оригінальна назва: 3 Days to Kill
Рік випуску: 2014
Країна: США
Якість: HDRip
Жанр: бойовик, драма, мелодрама, триллер
Режисер: МакДжи
Актори: Кевін Костнер, Ембер Херд, Хейлі Стайнфелд

Головний герой фільму, агент розвідки Ітан Реннер, дізнається, що він смертельно хворий, і вирішує відійти від справ, щоб провести дні, що залишилися зі своєю родиною. Але в конторі не прагнуть відпускати цінного співробітника. Начальство пропонує Реннеру експериментальні ліки, покликані врятувати його життя, в обмін на останнє завдання. В результаті Ітан виявляється між трьох вогнів: потрібно виконати місію, не забути сім'ю і якось упоратися з побічними ефектами ліків - галюцинаціями.Три дні на вбивство / Три дня на убийство / 3 Days to Kill (2014) дивитись онлайн
эффективная реклама магазинаВи шукали онлайн фільм Три дні на вбивство / Три дня на убийство / 3 Days to Kill (2014) для безкоштовного перегляду.
Сподіваємося фільм повний і в хорошій якості;)
В якості подяки просимо Вас залишити рецензію (коментар).


Рекомендуємо переглянути:
Коментарі (0)
Інформація!

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]