SVIT кіно онлайн » Фільми » Рік випуску » 2014 » Політ додому / Полёт домой / Flying Home (2014) дивитись онлайн.

16.03.2015

Політ додому / Полёт домой / Flying Home (2014)

Політ додому / Полёт домой / Flying Home (2014)
  • Оригінальна назва: HDRip
  • Жанр: Мелодрами, 2014
  • Рейтинг КиноПоиск: Загрузка... IMDb: Загрузка... SvitКіно: 0.0
  • Переглядів: 337

Історія про Коліна, молодого честолюбного корпоративного рейдера, та Ізабель, фламандську студентку. Багатий арабський шейх, один з тих, хто може стати клієнтом Коліна, - великий шанувальник голубів. Він уже намагався купити голуба-чемпіона з Фландрії, але господар птаха Йос вперто відхиляє всі його пропозиції. Намагаючись залучити бізнес шейха на свою сторону, Колін пропонує укласти угоду: якщо в нього вийде переконати Йоса продати голуба, то шейх підпише договір з його компанією.

Політ додому / Полёт домой / Flying Home (2014) Політ додому / Полёт домой / Flying Home (2014) Політ додому / Полёт домой / Flying Home (2014)
Дивитись онлайн Політ додому / Полёт домой / Flying Home (2014) (HDRip) на SVIT кіно онлайн в хорошій якості
Разместить объявление


Оригінальна назва: Flying Home
Рік випуску: 2014
Країна: Бельгія, Німеччина
Якість: HDRip
Жанр: мелодрама
Режисер: Домінік Дерюддер
У ролях: Джеймі Дорнан, Ентоні Хед, Нуман Акар, Макс Піркіс, Алі Суліман, Шерон Мофан, Мітчелл Маллен, Ян Деклер, Гене Бервутс, Еліне Ван дер Фелден

Історія про Коліна, молодого честолюбного корпоративного рейдера, та Ізабель, фламандську студентку. Багатий арабський шейх, один з тих, хто може стати клієнтом Коліна, - великий шанувальник голубів. Він уже намагався купити голуба-чемпіона з Фландрії, але господар птаха Йос вперто відхиляє всі його пропозиції. Намагаючись залучити бізнес шейха на свою сторону, Колін пропонує укласти угоду: якщо в нього вийде переконати Йоса продати голуба, то шейх підпише договір з його компанією. Так Колін виявляється у Фландрії, в невеликому селі, де видає себе за вчителя, зайнятого пошуками могили загиблого під час Першої світової війни прадіда. Тут Колін зустрічає Ізабель ...Політ додому / Полёт домой / Flying Home (2014) дивитись онлайн
эффективная реклама магазинаВи шукали онлайн фільм Політ додому / Полёт домой / Flying Home (2014) для безкоштовного перегляду.
Сподіваємося фільм повний і в хорошій якості;)
В якості подяки просимо Вас залишити рецензію (коментар).


Рекомендуємо переглянути:
Коментарі (0)
Информация!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]