SVIT кіно онлайн » Фільми » Рік випуску » 2015 » Хто в домі тато / Здравствуй, папа, Новый год / Daddy's Home (2015) дивитись онлайн.

18.04.2016

Хто в домі тато / Здравствуй, папа, Новый год / Daddy's Home (2015)

Хто в домі тато / Здравствуй, папа, Новый год / Daddy's Home (2015)
  • Оригінальна назва: BDRip
  • Жанр: Комедії, 2015
  • Рейтинг КиноПоиск: Загрузка... IMDb: Загрузка... SvitКіно: 0.0
  • Переглядів: 271

Бред (Уїлл Феррелл) – тихий і скромний чоловік. Усіма силами він намагається стати гарним батьком Ділану та Меган, дітям своєї дружини Сари (Лінда Карделліні) від першого шлюбу. Здається, що це в нього виходить. Але свої корективи вносить приїзд справжнього батька дітей Дасті Майрона (Марк Уолберг). Щоб завоювати увагу дітлахів, ці двоє ладні зі шкіри лізти. Ось тільки чи дадуть такі зусилля результат, поки не зрозуміло.

Хто в домі тато / Здравствуй, папа, Новый год / Daddy's Home (2015) Хто в домі тато / Здравствуй, папа, Новый год / Daddy's Home (2015) Хто в домі тато / Здравствуй, папа, Новый год / Daddy's Home (2015)
Дивитись онлайн Хто в домі тато / Здравствуй, папа, Новый год / Daddy's Home (2015) (BDRip) на SVIT кіно онлайн в хорошій якості
Разместить объявление


Оригінальна назва: Daddy's Home
Рік випуску: 2015
Країна: США
Якість: BDRip
Жанр: комедія
Режисер: Шон Андерс, Джон Морріс
У ролях: Вілл Феррелл, Марк Уолберг, Лінда Карделліні, Алессандра Амброзіо, Томас Хейден Черч, ДжоАнна Уортем

Бред (Уїлл Феррелл) – тихий і скромний чоловік. Усіма силами він намагається стати гарним батьком Ділану та Меган, дітям своєї дружини Сари (Лінда Карделліні) від першого шлюбу. Здається, що це в нього виходить. Але свої корективи вносить приїзд справжнього батька дітей Дасті Майрона (Марк Уолберг). Щоб завоювати увагу дітлахів, ці двоє ладні зі шкіри лізти. Ось тільки чи дадуть такі зусилля результат, поки не зрозуміло.Хто в домі тато / Здравствуй, папа, Новый год / Daddy's Home (2015) дивитись онлайн


эффективная реклама магазинаВи шукали онлайн фільм Хто в домі тато / Здравствуй, папа, Новый год / Daddy's Home (2015) для безкоштовного перегляду.
Сподіваємося фільм повний і в хорошій якості;)
В якості подяки просимо Вас залишити рецензію (коментар).


Рекомендуємо переглянути:
Коментарі (0)
Інформація!

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]