SVIT кіно онлайн » Фільми » Рік випуску » 2015 » Сліпа зона (Сезон 1) / Слепая зона (Сезон 1) / Blindspot (Season 1) (2015) дивитись онлайн.

25.10.2015

Сліпа зона (Сезон 1) / Слепая зона (Сезон 1) / Blindspot (Season 1) (2015)

Сліпа зона (Сезон 1) / Слепая зона (Сезон 1) / Blindspot (Season 1) (2015)
  • Оригінальна назва: WEB-DLRip
  • Жанр: 2015, Серіали, Драми, Детективи
  • Рейтинг КиноПоиск: Загрузка... IMDb: Загрузка... SvitКіно: 0.0
  • Переглядів: 554

У центрі сюжету перебуває дівчина, що втратила свою пам'ять, та яка виявляється в центрі розслідування після того, як змогла вибратися з брезентового мішка в самому центі Нью-Йорк Сіті на Таймс Сквер. Не маючи ні найменшого уявлення про те, хто вона така, дівчина не знає, що позначають численні загадкові татуювання, якими покрито все її тіло. Коли з'ясовується, що татуювання є чимось на зразок дорожньої карти, до справи підключається ФБР.

Сліпа зона (Сезон 1) / Слепая зона (Сезон 1) / Blindspot (Season 1) (2015) Сліпа зона (Сезон 1) / Слепая зона (Сезон 1) / Blindspot (Season 1) (2015) Сліпа зона (Сезон 1) / Слепая зона (Сезон 1) / Blindspot (Season 1) (2015)
Дивитись онлайн Сліпа зона (Сезон 1) / Слепая зона (Сезон 1) / Blindspot (Season 1) (2015) (WEB-DLRip) на SVIT кіно онлайн в хорошій якості
Разместить объявление


Оригінальна назва: Blindspot
Рік випуску: 2015
Країна: США
Якість: WEB-DLRip
Жанр: драма, детектив
Всього серій: 22
Режисер: Марк Пеллінгтон
У ролях: Джеймі Александер, Салліван Степлтон, Одрі Еспарза, Роб Браун, Маріанн Жан-Батіст, Аквелі Роач

У центрі сюжету перебуває дівчина, що втратила свою пам'ять, та яка виявляється в центрі розслідування після того, як змогла вибратися з брезентового мішка в самому центі Нью-Йорк Сіті на Таймс Сквер. Не маючи ні найменшого уявлення про те, хто вона така, дівчина не знає, що позначають численні загадкові татуювання, якими покрито все її тіло. Коли з'ясовується, що татуювання є чимось на зразок дорожньої карти, до справи підключається ФБР.Сліпа зона (Сезон 1) / Слепая зона (Сезон 1) / Blindspot (Season 1) (2015) дивитись онлайн


эффективная реклама магазинаВи шукали онлайн фільм Сліпа зона (Сезон 1) / Слепая зона (Сезон 1) / Blindspot (Season 1) (2015) для безкоштовного перегляду.
Сподіваємося фільм повний і в хорошій якості;)
В якості подяки просимо Вас залишити рецензію (коментар).


Рекомендуємо переглянути:
Коментарі (0)
Інформація!

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]