SVIT кіно онлайн » Фільми » Рік випуску » 2015 » Слуга народу (Сезон 1) / Слуга народа (Сезон 1) (2015) дивитись онлайн.

16.11.2015

Слуга народу (Сезон 1) / Слуга народа (Сезон 1) (2015)

Слуга народу (Сезон 1) / Слуга народа (Сезон 1) (2015)
  • Оригінальна назва: SATRip
  • Жанр: 2015, Українське кіно, Комедії
  • Рейтинг КиноПоиск: Загрузка... IMDb: Загрузка... SvitКіно: 0.0
  • Переглядів: 1185

За сюжетом серіалу Президентом стане простою, чесна і принципова людина, один з нас, вчитель історії Василь Голобородько. Несподівано для всіх країна отримала гаранта, який живе у професорській квартирі батьків на Дарниці разом з батьками і старшою сестрою, позичає до зарплати і користується громадським транспортом.

Слуга народу (Сезон 1) / Слуга народа (Сезон 1) (2015) Слуга народу (Сезон 1) / Слуга народа (Сезон 1) (2015) Слуга народу (Сезон 1) / Слуга народа (Сезон 1) (2015)
Дивитись онлайн Слуга народу (Сезон 1) / Слуга народа (Сезон 1) (2015) (SATRip) на SVIT кіно онлайн в хорошій якості
Разместить объявление


Оригінальна назва: Слуга народа
Рік випуску: 2015
Країна: Україна
Якість: SATRip
Жанр: комедія
Всього серій: 24
Режисер: Олексій Кірющенко
У ролях: Володимир Зеленський, Станіслав Боклан, Наталія Сумська, Віктор Сарайкін, Катерина Кістень, Анна Кошмал, Ринат Хабібулін, Євген Кошевий, Олександр Пікалов, Юрій Крапов, Олена Кравець, Сергей Казанин

За сюжетом серіалу Президентом стане простою, чесна і принципова людина, один з нас, вчитель історії Василь Голобородько. Несподівано для всіх країна отримала гаранта, який живе у професорській квартирі батьків на Дарниці разом з батьками і старшою сестрою, позичає до зарплати і користується громадським транспортом.Слуга народу (Сезон 1) / Слуга народа (Сезон 1) (2015) дивитись онлайнэффективная реклама магазинаВи шукали онлайн фільм Слуга народу (Сезон 1) / Слуга народа (Сезон 1) (2015) для безкоштовного перегляду.
Сподіваємося фільм повний і в хорошій якості;)
В якості подяки просимо Вас залишити рецензію (коментар).


Рекомендуємо переглянути:
Коментарі (0)
Информация!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]