SVIT кіно онлайн » Фільми » Рік випуску » 2015 » Superнянь 2 / Babysitting 2 (2015) дивитись онлайн.

01.01.2016

Superнянь 2 / Babysitting 2 (2015)

Superнянь 2 / Babysitting 2 (2015)
  • Оригінальна назва: WEB-DLRip
  • Жанр: 2015, Комедії
  • Рейтинг КиноПоиск: Загрузка... IMDb: Загрузка... SvitКіно: 0.0
  • Переглядів: 293

Закохана парочка Френк і Соня запросили своїх друзів на відпочинок до Бразилії, в розкішний готель богатенького тата Соні. Планувалося, що це буде відпочинок мрії, а Френк зробить Соні пропозицію посеред усієї цієї екзотики. Але його спроби отримати схвалення батька обертаються повним провалом. Адже з такими друзями, як у нього, і вороги не потрібні! Але справжня катастрофа - попереду. Коли друзі - сексуально стурбований Сем, наївний дивак Ернест і розумово відсталий Алекс - разом з бідолахою Френком зібралися на екскурсію, підступний татусь користується можливістю і засилає в джунглі з цією бандою свою крикливу і набридливу стареньку. Загалом, Амазонка і її незаймані ліси ще ніколи не були в такій небезпеці!

Superнянь 2 / Babysitting 2 (2015) Superнянь 2 / Babysitting 2 (2015) Superнянь 2 / Babysitting 2 (2015)
Дивитись онлайн Superнянь 2 / Babysitting 2 (2015) (WEB-DLRip) на SVIT кіно онлайн в хорошій якості
Разместить объявление


Оригінальна назва: Babysitting 2
Рік випуску: 2015
Країна: Франція
Якість: WEB-DLRip
Жанр: комедія
Режисер: Ніколас Бенаму, Філіпп Лашо
У ролях: Філіпп Лашо, Аліс Давід, Венсан Дезанья, Тарек Будалі, Крістіан Клавьє, Жюльєн Арруті, Грегуар Людіг, Давід Марсе, Шарлотта Габріс, Бето Бенітес

Закохана парочка Френк і Соня запросили своїх друзів на відпочинок до Бразилії, в розкішний готель богатенького тата Соні. Планувалося, що це буде відпочинок мрії, а Френк зробить Соні пропозицію посеред усієї цієї екзотики. Але його спроби отримати схвалення батька обертаються повним провалом. Адже з такими друзями, як у нього, і вороги не потрібні! Але справжня катастрофа - попереду. Коли друзі - сексуально стурбований Сем, наївний дивак Ернест і розумово відсталий Алекс - разом з бідолахою Френком зібралися на екскурсію, підступний татусь користується можливістю і засилає в джунглі з цією бандою свою крикливу і набридливу стареньку. Загалом, Амазонка і її незаймані ліси ще ніколи не були в такій небезпеці!Superнянь 2 / Babysitting 2 (2015) дивитись онлайнэффективная реклама магазинаВи шукали онлайн фільм Superнянь 2 / Babysitting 2 (2015) для безкоштовного перегляду.
Сподіваємося фільм повний і в хорошій якості;)
В якості подяки просимо Вас залишити рецензію (коментар).


Рекомендуємо переглянути:
Коментарі (0)
Информация!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]