SVIT кіно онлайн » Фільми » Рік випуску » 2016 » Деміен (Сезон 1) / Дэмиен (Сезон 1) / Damien (Season 1) (2016) дивитись онлайн.

09.03.2016

Деміен (Сезон 1) / Дэмиен (Сезон 1) / Damien (Season 1) (2016)

Деміен (Сезон 1) / Дэмиен (Сезон 1) / Damien (Season 1) (2016)
  • Оригінальна назва: HDTVRip
  • Жанр: Драми, Жахи, Серіали, 2016
  • Рейтинг КиноПоиск: Загрузка... IMDb: Загрузка... SvitКіно: 0.0
  • Переглядів: 314

Одного разу в цей світ прийде людина, яка принесе з собою стільки страждання і горя, скільки не траплялося при всіх війнах, разом узятих. Ім'я цієї людини Деміен.

Деміен (Сезон 1) / Дэмиен (Сезон 1) / Damien (Season 1) (2016) Деміен (Сезон 1) / Дэмиен (Сезон 1) / Damien (Season 1) (2016) Деміен (Сезон 1) / Дэмиен (Сезон 1) / Damien (Season 1) (2016)
Дивитись онлайн Деміен (Сезон 1) / Дэмиен (Сезон 1) / Damien (Season 1) (2016) (HDTVRip) на SVIT кіно онлайн в хорошій якості
Разместить объявление


Оригінальна назва: Damien
Рік випуску: 2016
Країна: США
Якість: HDTVRip
Жанр: жахи, драма
Всього серій: 10
Режисер: Нік Копус, Тім Ендрю, Ернест Р. Дікерсон
У ролях: Омід Абтахі, Мегалін Ечіканвоке, Барбара Хьорші, Бредлі Джеймс, Девід Мюньє, Мелані Скрофано, Майкл Терріоль, Тіффані Хайнс

Одного разу в цей світ прийде людина, яка принесе з собою стільки страждання і горя, скільки не траплялося при всіх війнах, разом узятих. Ім'я цієї людини Деміен.
Сходження Деміена на престол всього світу не буде стрімким або чарівним. Воно не станеться за одну мить, оскільки є люди, віддавна призначені, які будуть чекати приходу сина Сатани, щоб убити його, і не допустити занурення людства в невимовний хаос. Вони влаштують полювання на Деміена, щоб вбити нащадка Лукавого, супротивника Господа.
Бути може, цим воїнам Христовим навіть вдасться досягти успіху разок-другий в своєму праведному і благородному починанні. Але як зможуть прості люди не допустити те, що визначено самим же Всевишнім? Як зможуть вони зупинити апокаліпсис, що насувається, який повинен відбутися за словом Господа? І чи не опиняться всі їх спроби марними, в марному прагненні зупинити те, що неодмінно має статися?Деміен (Сезон 1) / Дэмиен (Сезон 1) / Damien (Season 1) (2016) дивитись онлайн


эффективная реклама магазинаВи шукали онлайн фільм Деміен (Сезон 1) / Дэмиен (Сезон 1) / Damien (Season 1) (2016) для безкоштовного перегляду.
Сподіваємося фільм повний і в хорошій якості;)
В якості подяки просимо Вас залишити рецензію (коментар).


Рекомендуємо переглянути:
Коментарі (0)
Інформація!

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]