SVIT кіно онлайн » Фільми » Рік випуску » 2016 » Кемпінг 3 / Кемпинг 3 / Camping 3 (2016) дивитись онлайн.

07.11.2016

Кемпінг 3 / Кемпинг 3 / Camping 3 (2016)

Кемпінг 3 / Кемпинг 3 / Camping 3 (2016)
  • Оригінальна назва: HDRip
  • Жанр: Комедії, 2016
  • Рейтинг КиноПоиск: Загрузка... IMDb: Загрузка... SvitКіно: 0.0
  • Переглядів: 214

Ця сонячна французька комедія розповідає історію про компанії друзів на чолі з головним героєм Патріком Шираком, які щороку збираються разом на березі моря. Патрік, Джекі, Пол і Лоретта зустрічаються на мальовничому кемпінгу в містечку під назвою Аркашон, щоб позасмагати на сонечку, попялитися на жінок і весело провести час разом. Але все псує сусідство з трьома молодими хлопцями з Діжона, на яких Патрика попало наштовхнутися. Чоловік не може ужитися з паливодами, адже герої зовсім не розуміють один одного через те, що належать до різних поколінь, що і є причиною конфлікту.

Кемпінг 3 / Кемпинг 3 / Camping 3 (2016) Кемпінг 3 / Кемпинг 3 / Camping 3 (2016) Кемпінг 3 / Кемпинг 3 / Camping 3 (2016)
Дивитись онлайн Кемпінг 3 / Кемпинг 3 / Camping 3 (2016) (HDRip) на SVIT кіно онлайн в хорошій якості
Разместить объявление


Оригінальна назва: Camping 3
Рік випуску: 2016
Країна: Франція, Бельгія
Якість: HDRip
Жанр: Комедія
Режисер: Фабьєн Онтеньєнте
У ролях: Франк Дюбоск, Клод Брассер, Мілен Демонжо, Антуан Дюлері, Жерар Жюньо, Мішель Ларок, Філіпп Леллуш, Лоран Ольмедо, Лука Мельява

Ця сонячна французька комедія розповідає історію про компанії друзів на чолі з головним героєм Патріком Шираком, які щороку збираються разом на березі моря. Патрік, Джекі, Пол і Лоретта зустрічаються на мальовничому кемпінгу в містечку під назвою Аркашон, щоб позасмагати на сонечку, попялитися на жінок і весело провести час разом. Але все псує сусідство з трьома молодими хлопцями з Діжона, на яких Патрика попало наштовхнутися. Чоловік не може ужитися з паливодами, адже герої зовсім не розуміють один одного через те, що належать до різних поколінь, що і є причиною конфлікту.Кемпінг 3 / Кемпинг 3 / Camping 3 (2016) дивитись онлайн
эффективная реклама магазинаВи шукали онлайн фільм Кемпінг 3 / Кемпинг 3 / Camping 3 (2016) для безкоштовного перегляду.
Сподіваємося фільм повний і в хорошій якості;)
В якості подяки просимо Вас залишити рецензію (коментар).


Рекомендуємо переглянути:
Коментарі (0)
Інформація!

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]