SVIT кіно онлайн » Фільми » Рік випуску » 2016 » Водій автобуса / Водитель автобуса / Bus Driver (2016) дивитись онлайн.

10.12.2016

Водій автобуса / Водитель автобуса / Bus Driver (2016)

Водій автобуса / Водитель автобуса / Bus Driver (2016)
  • Оригінальна назва: DVDRip
  • Жанр: Бойовики, 2016
  • Рейтинг КиноПоиск: Загрузка... IMDb: Загрузка... SvitКіно: 0.0
  • Переглядів: 157

Автобусу зі старшокласниками шляхом спустило шину і він зупиняється на найближчій фермі, щоб звернутися за допомогою. Водій, п'ять проблемних учнів і їх фізрук, замість допомоги зустрічаються зі злочинцями, які не зупиняться ні перед чим, щоб їх наркопромисел залишився в таємниці. Учні і вчитель - легка здобич для цих монстрів, але зустріч віч-на-віч з неминучою смертю пробуджує в людях сили і вміння, яких вони не очікували.

Водій автобуса / Водитель автобуса / Bus Driver (2016) Водій автобуса / Водитель автобуса / Bus Driver (2016) Водій автобуса / Водитель автобуса / Bus Driver (2016)
Дивитись онлайн Водій автобуса / Водитель автобуса / Bus Driver (2016) (DVDRip) на SVIT кіно онлайн в хорошій якості
Разместить объявление


Оригінальна назва: Bus Driver
Рік випуску: 2016
Країна: США
Якість: DVDRip
Жанр: бойовик
Режисер: Брайан Херцлінгер
У ролях: Стівен Чейз, Стів Дарон, Холлі Елісса, Роберт Форстер, Майкл Бейлі Сміт, Мітч Хоуллман, Патрік Джонсон, Олівія Александр, Ешлі Джексон, Том Уїльямсон

Автобусу зі старшокласниками шляхом спустило шину і він зупиняється на найближчій фермі, щоб звернутися за допомогою. Водій, п'ять проблемних учнів і їх фізрук, замість допомоги зустрічаються зі злочинцями, які не зупиняться ні перед чим, щоб їх наркопромисел залишився в таємниці. Учні і вчитель - легка здобич для цих монстрів, але зустріч віч-на-віч з неминучою смертю пробуджує в людях сили і вміння, яких вони не очікували.Водій автобуса / Водитель автобуса / Bus Driver (2016) дивитись онлайн
эффективная реклама магазинаВи шукали онлайн фільм Водій автобуса / Водитель автобуса / Bus Driver (2016) для безкоштовного перегляду.
Сподіваємося фільм повний і в хорошій якості;)
В якості подяки просимо Вас залишити рецензію (коментар).


Рекомендуємо переглянути:
Коментарі (0)
Информация!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]