SVIT кіно онлайн » Фільми » Рік випуску » 2017 » Атомна Блондинка / Взрывная блондинка / Atomic Blonde (2017) дивитись онлайн.

29.07.2017

Атомна Блондинка / Взрывная блондинка / Atomic Blonde (2017)

Атомна Блондинка / Взрывная блондинка / Atomic Blonde (2017)
  • Оригінальна назва: TS
  • Жанр: Бойовики, Детективи, Триллери, 2017
  • Рейтинг КиноПоиск: Загрузка... IMDb: Загрузка... SvitКіно: 0.0
  • Переглядів: 234


Рейтинг фільму Атомна БлондинкаАгент Секретної розвідувальної служби Великобританії Лоррейн Бротон є одним з найкращих представників цієї професії. Вона вміє добувати будь-яку інформацію за допомогою своєї запаморочливої краси, неймовірного розуму і фізичної підготовки. Вона одна в небезпечному Берліні часів Холодної війни повинна розслідувати вбивство агента Гаскойна. Але кожна людина, яка стає близький Лоррейн, вмирає. Хтось її викриває, і вона повинна зрозуміти, хто це робить.

Атомна Блондинка / Взрывная блондинка / Atomic Blonde (2017) Атомна Блондинка / Взрывная блондинка / Atomic Blonde (2017) Атомна Блондинка / Взрывная блондинка / Atomic Blonde (2017)
Дивитись онлайн Атомна Блондинка / Взрывная блондинка / Atomic Blonde (2017) (TS) на SVIT кіно онлайн в хорошій якості
Разместить объявление


Оригінальна назва: Atomic Blonde
Рік випуску: 2017
Країна: США
Якість: TS
Жанр: бойовик, детектив, трилер
Режисер: Девід Лейтч
У ролях: Шарліз Терон, Джеймс МакЕвой, Софія Бутелла, Білл Скарсгард, Джон Ґудмен, Тобі Джонс, Едді Марсан, Тіль Швайгер, Даніел Бернхардт, Аттіла Арпа

Агент Секретної розвідувальної служби Великобританії Лоррейн Бротон є одним з найкращих представників цієї професії. Вона вміє добувати будь-яку інформацію за допомогою своєї запаморочливої краси, неймовірного розуму і фізичної підготовки. Вона одна в небезпечному Берліні часів Холодної війни повинна розслідувати вбивство агента Гаскойна. Але кожна людина, яка стає близький Лоррейн, вмирає. Хтось її викриває, і вона повинна зрозуміти, хто це робить.

Атомна Блондинка / Взрывная блондинка / Atomic Blonde (2017) дивитись онлайн
эффективная реклама магазинаВи шукали онлайн фільм Атомна Блондинка / Взрывная блондинка / Atomic Blonde (2017) для безкоштовного перегляду.
Сподіваємося фільм повний і в хорошій якості;)
В якості подяки просимо Вас залишити рецензію (коментар).


Рекомендуємо переглянути:
Коментарі (0)
Информация!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]